Září 2012

Já věřím na víly! A jo a jo a jo!

23. září 2012 v 23:34 | Evelyn |  Peter Pan
Asi si říkáte, co je to za šílený nadpis, ale tohle je téma tohoto týdne na blog.cz... vlastně nejspíš první téma týdne, které se přímo týká Rachel, konkrétně jejího filmu Peter Pan, ve kterém si zahrála hlavní roli Wendy, a ve kterém byla tato slavná věta použita.

,,Já věřím na víly! A jo! A jo!"

Tuto větu ve filmu podvědomě volala celá Země Nezemě, ale i široký Londýn, aby probrali zpět k životu vílu Zvoněnku.:) Nemůžu uvěřit, že už to je 10 let od doby, co začalo natáčení filmu Peter Pan a Rachel tak dostala svoji vůbec první filmovou roli! A 9 let už je to od premiéry (2003)! Pamatuju si, jako by to bylo včera, jak jsem tehdy coby 8miletá holčička šla na premiéru s babičkou do kina! Ten čas tak rychle letí... Přestože Rachel už je dnes 22 let, její nabídky do filmů stále víc a víc vzkvétají. Jen tak dál.:)

POTM září

19. září 2012 v 23:31 | Evelyn |  Poster Of The Month
Omlouvám se že teď moc nepřidávám. Nemám moc času. O víkendu ale snad zase něco přibude.:)

Hlasujte POTM září!

8. září 2012 v 17:25 | Evelyn |  Poster Of The Month
Ahojky! Omlouvám se, že jsem tady tak dlouho nepřispěla, ale poslední tři týdny prázdnin jsem byla pryč... a tento týden to taky bylo trochu hektické... a to je teprve začátek školního roku!:D Njn, už jsem ve třeťáku, takže to bude do maturity jenom hektické.:D A co vy? V jakém ročníku teď jste? Jak jste strávili prázdniny?

Jinak, můžete zase hlasovat pro fotku na září. Přibyly nějaké nové fotky Rachel z nového filmu "Highway to Dhampus", který se letos natáčí v Nepálu, takže ty tu taky dávám jako možnosti na fotku měsíce. JInak, možná si říkáte, kde Rachel vzala tak dlouhé rezavé vlasy. Možná jsou prodloužené a nabarvené, ale spíš bych řekla, že to je paruka, protože na všech akcích v poslední době měla Rachel blond vlasy po ramena. No ale řekněte sami, nesluší to Rachel víc s těmito rudými vlasy?:-)

číslo 1:
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

číslo 2:
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

číslo 3:
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
2010-2012 , www.rachel-hurd-wood.blog.cz