Duben 2011

Premiéra The Hideaways!

22. dubna 2011 v 12:49 | Evik95 |  Novinky
http://www.hollow-art.com/files/Rachel_Hurd_Wood_009.jpg?0Film "The Hideaways", ve kterém hraje Rachel jednu z hlavních rolí - Mae-West O'Mara, měl včera premiéru na Tribeca Film Festival v New Yorku! Doufám, že se brzy objeví fotky.:-)

Nová fotka Rachel a Patricka!:-)

9. dubna 2011 v 14:25 | Evik95 |  Novinky
Na netu se objevila nová fotka Rachel a jejího o pět let mladšího bráchy Patricka!:-)
Patrick Hurd-Wood

Happy Birthday Patrick!:-)

4. dubna 2011 v 22:19 | Evik95 |  Co píše autorka...
Můj oblíbený herec Patrick Hurd-Wood, mladší bratr slavné anglické herečky Rachel Hurd-Wood, dnes slaví 16. narozeniny! Všechno nejlepší!:-)
Patricka jste spolu s Rachel mohli vidět ve filmu Peter Pan, kde hrál jedno ze spících dětí ve scéně, kdy celý Londýn v transu křičí: ,,Já věřím na víly! A jo! A jo!". Pak jste ho opět se sestrou Rachel mohli vidět ve filmu Solomon Kane (2009), kde si zahráli sourozence Crowthornovy (ani ty sourozence nemuseli hrát:D ). Film se natáčel částečně v Česku (proč mi nikdo nedal vědět?!?) a odtud pochází zatím poslední Patrickovy zveřejněné fotky, na kterých je ještě malý kluk.:D
Ok, ještě jsem ho našla na facebooku. Našlo mi to 2 lidi. Byl tam jedniný Patrick Hurd-Wood, který by odpovídal (ten druhý byl totiž z Indonésie = to bude někdo jiný.:D ). A nikoho jiného mi to už nenašlo.
Myslíte si, že je to on?XD XD XD Já bych řekla, že jo... ty oči...:-)
Patrick Hurd-Wood
2010-2012 , www.rachel-hurd-wood.blog.cz